Visas kategorijas
ENEN
MŪSU STĀSTS

Smits Dengs, Champion Fireworks dibinātājs, to izveidoja 2005. gadā. Pirms tam viņš uguņošanas nozarē ir strādājis vairāk nekā 10 gadus. Ar savu mīlestību pret uguņošanu un bagātīgo pieredzi uguņošanas ierīču ražošanā Smits vadīja čempionu uguņošanu līdz galam. Tagad tas ir kļuvis par vienu no labākajiem uguņošanas ierīču piegādātājiem Liujangā, Ķīnā, kuram ir 6 kopuzņēmuma rūpnīcas un vairāk nekā 80 stabilas kooperatīvās rūpnīcas, un tas eksportē uguņošanas ierīces uz vairāk nekā 30 valstīm.

MŪSU KULTŪRA

Champion Fireworks ciena katra darbinieka individuālu karjeras attīstību un padara katru darbinieku par uguņošanas nozares eliti. Mēs esam apņēmušies izveidot labāko uguņošanas ierīču piegādes ķēdi, nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes un lētiem uguņošanas izstrādājumiem, kā arī panākt ilgtermiņa stabilitāti un abpusēji izdevīgas attiecības.

MŪSU FAKTORI

90% čempionu uguņošanas rūpnīcu ir A vai B kategorijas lielas rūpnīcas, kas nozīmē kvalitātes nodrošināšanu un ātru piegādi. Mūsu rūpnīcas aptver galvenos uguņošanas ierīču ražošanas apgabalus Ķīnā, tostarp Liuyang, Liling, Shangli un Wanzai, piegādājot klientus ar visplašāko uguņošanas ierīču klāstu.

bt1
bt2
bt3
bt4
bt5
bt6

MŪSU SERTIFIKĀTS

LAIPNI LŪDZAM APMEKLĒT ČEMPIONU uguņošanu

Jūsu uzticamais uguņošanas ierīču piegādātājs Liujangā, Ķīnā
Konkurētspējīga cena / stabila augsta kvalitāte / pielāgots iepakojums / savlaicīga piegāde

LAIPNI LŪDZAM APMEKLĒT ČEMPIONU uguņošanu

Populāras kategorijas